Zoeken

Filters

Artistiek
Bureau & administratie
Directie
Literatuur
Productie & techniek
Programma
Projectmedewerkers
Marketing & communicatie
Muziek
Talentontwikkeling
Theater & Dans
Carla Nent

Carla Nent

Marketing & strategie | De Nieuwe Oost

carla@denieuweoost.nl

Daphne Storms

Daphne Storms

Hoofd creative producing | Theater a/d Rijn

daphne@theateraanderijn.nl

Daphne van Koeveringe

Daphne van Koeveringe

Hoofd Hospitality | Theater a/d Rijn

Daphne@theateraanderijn.nl

Debby Koster

Debby Koster

Marketing & communicatie | Theater a/d Rijn

debby@theateraanderijn.nl

Denise Moura da Silva Lopes

Denise Moura da Silva Lopes

Programmamaker Impact | Wintertuin

denise@wintertuin.nl

Dennis Platvoet

Dennis Platvoet

Artistiek & zakelijk coördinator | BRUT

dennisplatvoet@metbrut.nl

Emilie van Heydoorn

Emilie van Heydoorn

Creative producer | BRUT

emilie@metbrut.nl

Erik Peters

Erik Peters

Marketing & communicatie CELA | Wintertuin

erik@wintertuin.nl

Eylül Fidan Akıncı

Eylül Fidan Akıncı

Huisdramaturg/artistiek ontwikkelaar | Theater a/d Rijn

eylul@theateraanderijn.nl

Frank Tazelaar

Frank Tazelaar

Directeur Wintertuin & De Nieuwe Oost

frank@wintertuin.nl

Giselle Azad

Giselle Azad

Marketeer & storyteller | Wintertuin

giselle@wintertuin.nl

Guus Broeren

Guus Broeren

Techniek | Theater a/d Rijn

giis@theateraanderijn.nl

Herma van Gerestijn

Herma van Gerestijn

Financiële administratie | Theater a/d Rijn

herma@theateraanderijn.nl

Ires Manuel

Ires Manuel

HR manager | De Nieuwe Oost

ires@denieuweoost.nl

Ischa den Blanken

Ischa den Blanken

podcastproducer | BRUT

ischa@metbrut.nl

Joeri Oltheten

Joeri Oltheten

Directeur Wintertuin Curaçao | Wintertuin

joeri@wintertuin.nl

Jos Lenkens

Jos Lenkens

Grafisch ontwerp | Wintertuin & De Nieuwe Oost

jos@wintertuin.nl

Karlijn Hemmer

Karlijn Hemmer

Hoofd Bedrijfsvoering | Theater a/d Rijn

karlijn@theateraanderijn.nl

Kim van Kaam

Kim van Kaam

Hoofd talent & coördinator CELA | Wintertuin

kim@wintertuin.nl

Laura Huberts

Laura Huberts

Hoofd Marketing & Communicatie | Theater a/d Rijn

laura@theateraanderijn.nl

Linda Kokke

Linda Kokke

Medewerker innovatie en fondsenwerving | Theater a/d Rijn

linda@theateraanderijn.nl

Lisanne Boomkamp

Lisanne Boomkamp

Hoofd Marketing & Communicatie | Wintertuin

lisanne@wintertuin.nl

Mabel van Hunnik

Mabel van Hunnik

Assistent creative producing | Theater a/d Rijn

mabel@theateraanderijn.nl

Marieke van Oosten

Marieke van Oosten

Interim Hoofd marketing & communicatie | Theater a/d Rijn

marieke@theateraanderijn.nl

Marjolijn Dokter

Marjolijn Dokter

Producent talentontwikkeling | BRUT

marjolijn@metbrut.nl

Matthijs Derksen

Matthijs Derksen

Techniek | Theater a/d Rijn

matthijs@theateraanderijn.nl

Myrna Eppings

Myrna Eppings

Hoofdredacteur Notulen van het Onzichtbare I Wintertuin

myrna@wintertuin.nl

Niek van Steen

Niek van Steen

Marketing en communicatie | BRUT

niek@metbrut.nl

Nine Hoog Antink

Nine Hoog Antink

Directie-ondersteuning

nine@denieuweoost.nl

Noor Lorist

Noor Lorist

Marketeer & storyteller | Wintertuin

noor@wintertuin.nl

Noortje Kessels

Noortje Kessels

Hoofd impactprojecten | Wintertuin

noortje@wintertuin.nl

Peter Hendrikx

Peter Hendrikx

Directeur Theater a/d Rijn & De Nieuwe Oost

peter@theateraanderijn.nl

Quirijn Lokker

Quirijn Lokker

Producent | Wintertuin

quirijn@wintertuin.nl

Rieks Bolhuis

Rieks Bolhuis

Projectleider Nieuwe Electronische Waar | BRUT

rieks@metbrut.nl

Rob Daanen

Rob Daanen

Hoofd techniek | Theater a/d Rijn

rob@theateraanderijn.nl

Stijn Schuurman

Stijn Schuurman

Productie en managementondersteuning | BRUT

stijn@metbrut.nl

Thom Wijenberg

Thom Wijenberg

Talentontwikkeling | Wintertuin

thom@wintertuin.nl

Tom Klein Beernink

Tom Klein Beernink

Financiën en administratie | BRUT

tom@metbrut.nl

Tom Verstappen

Tom Verstappen

Programmamaker I Wintertuin

tom@wintertuin.nl

Willem Claassen

Willem Claassen

Talentontwikkeling | Wintertuin

willem@wintertuin.nl

Wim Koens

Wim Koens

Talentontwikkeling | BRUT

wim@metbrut.nl

Locaties

BRUT (muziek)

BRUT (muziek)

info@metbrut.nl https://www.metbrut.nl

Bagijnenstraat 11
7411 PT Deventer

0570 600177
ma t/m vr van 09:00 -17:00

Wintertuin (Literatuur)

Wintertuin (Literatuur)

info@wintertuin.nl https://www.wintertuin.nl

Postadres:
Postbus 1009
6501 BA Nijmegen

Bezoekadres:
Mariënburg 75
6511 PS Nijmegen

024 3231904
ma t/m vr van 09:00 -17:00

Theater a/d Rijn (Theater & Dans)

Theater a/d Rijn (Theater & Dans)

info@theateraanderijn.nl https://www.theateraanderijn.nl/

Postadres:
Postbus 1132
6801 BC Arnhem

Bezoekadres:
Rijnstraat 42
6811 EX Arnhem

026 3511911
ma t/m vr van 09:00 -17:00

Jaarverslag, ANBI, Mores.online en Veilig werken

De Nieuwe Oost

Stichting De Nieuwe Oost vormt samen met de drie stichtingen (Stichting De Wintertuin, Stichting Theaterwerkplaats Generale Oost en Stichting Productiehuis Oost-Nederland) de bestuurlijke unie die Productiehuis De Nieuwe Oost is. Stichting De Nieuwe Oost fungeert als beheerstichting die de uitvoering van de prestaties delegeert aan de onderliggende drie stichtingen. Stichting De Nieuwe Oost heeft derhalve geen bestuurders of personeel in dienst. Voor de beloning van zowel personeel als (directie-)bestuur volgen wij de geldende cao’s, respectievelijk: cao Uitgeverijbedrijf, cao Toneel en dans en de cao Poppodia en -Festivals. Voor de beloning van bestuurders is de Wet normering topinkomens (WNT) van toepassing. Het voor de stichtingen individueel toepasselijke bezoldigingsmaximum wordt niet overschreden. De leden van de raad van toezicht zijn onbezoldigd.

ANBI

De Nieuwe Oost is door de belastingdienst aangemerkt als Algemeen Nut Beogende Instelling. De verplicht te publiceren gegevens vind je hieronder.

Stichtinggegevens

Stichting De Nieuwe Oost (kvk: 56676980, RSIN: 8522.54.507 ) volgt de Code Cultural Governance en heeft een Raad van Toezicht bestaande uit Sharon de Randamie, Bert Krikke, Helleke van den Braber en Siart Smit. Onze raadsleden ontvangen geen beloning voor hun taken. Het bestuur wordt gevormd door Peter Hendrikx en Frank Tazelaar.

Jaarverslag 2023
Jaarrekening 2023
Anbi

Mores.online

De Nieuwe Oost ondersteunt Mores.online. Het meldpunt voor ongewenste omgangsvormen in de podiumkunsten-, televisie- en filmsector.

Veilig werken protocol

Wij vinden geestelijke en fysieke veiligheid op de werkvloer belangrijk. Je kunt ons protocol hiervoor hier downloaden.